Ellesse

Ellesse rástla v popularite počas 70. rokov ako výrobca lyžiarskych odevov, ako sú prešívané bundy a lyžiarske nohavice. V roku 1979 bol Ellesse Jet Pant, lyžiarske nohavice s polstrovanými kolenami a širokou spodnou nohou, ktoré sa hodia okolo lyžiarskej obuvi a bolo zahrnuté v podujatí v Centre Pompidou v Paríži oslavujúceho taliansky dizajn. ...

Ellesse rástla v popularite počas 70. rokov ako výrobca lyžiarskych odevov, ako sú prešívané bundy a lyžiarske nohavice. V roku 1979 bol Ellesse Jet Pant, lyžiarske nohavice s polstrovanými kolenami a širokou spodnou nohou, ktoré sa hodia okolo lyžiarskej obuvi a bolo zahrnuté v podujatí v Centre Pompidou v Paríži oslavujúceho taliansky dizajn. Dnes sú známe ich dámske a pánske kolekcie obuvi.


Ďalším športom, s ktorým sa značka úzko spája od svojich prvých rokov, je tenis. Logo Ellesse odkazuje na tvar tenisovej loptičky s tvarom špičiek páru lyží.

V 70. a 80. rokoch minulého storočia získala Ellesse povesť kombinácie funkčnosti športového oblečenia s módnym štýlom do ulíc. To bola jedna z prvých značiek športového oblečenia, ktoré svojim logom vynikali na vonkajšej strane odevov.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 40 z 40 položiek
Zobraziť 1 - 40 z 40 položiek