Zoznam produktov podľa výrobcu: Adidas

Jednou z najobľúbenejších pánskych a dámskych športových značiek je nepochybne Adidas - nemecký výrobca športového náčinia so sídlom v Herzogenaurachu. Názov firmy (a zároveň obchodnej značky) je skratkou mena jej zakladateľa Adolfa Dasslera. A. Dassler vyrobil svoju prvú obuv v roku 1920, vznik názvu Adidas sa však datuje až do roku 1948. O rok...

Jednou z najobľúbenejších pánskych a dámskych športových značiek je nepochybne Adidas - nemecký výrobca športového náčinia so sídlom v Herzogenaurachu. Názov firmy (a zároveň obchodnej značky) je skratkou mena jej zakladateľa Adolfa Dasslera. A. Dassler vyrobil svoju prvú obuv v roku 1920, vznik názvu Adidas sa však datuje až do roku 1948. O rok neskôr si Dassler dal zaregistrovať Tri Prúžky ako obchodnú značku.

V súčasnosti medzi obľúbené pánske a dámske kolekcie patrí určite ZX a ZX Flux, ktorý sa vyznačuje typickou výstužou päty z TPU. Pánska a dámska obuv obsahuje medzipodrážku EVA, ktorá je tvarovaná vstrekovaním a tým zaručuje ľahké odpruženie. Ďalšou obľúbenou pánskou kolekciou je Adidas Originals, do ktorej bezpochyby patria známe pánske, dámske a detské Superstar, ktoré svoju púť začali ako basketbalová obuv, avšak netrvalo dlho a našli si cestu aj do sveta skateboardingu, či pouličného štýlu.

V našej ponuke nájdete viac ako 100 produktov pánskej, dámskej a detskej obuvi. Rôzne druhy pánskych a dámskych tenisiek ponúkame v rôznych farbách, čím poskytujeme pre mužov a ženy veľkú možnosť výberu, čo ocení aj ten náročnejší z Vás. Adidas predstavujú pre mužov a ženy nie len skvelú voľbu obuvi na športovanie, ale aj vysoké pohodlie a komfort pri chôdzi.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 47 z 156 položiek
Zobraziť 1 - 47 z 156 položiek