Adidas

V súčasnosti medzi obľúbené pánske a dámske kolekcie patrí určite ZX a ZX Flux, ktorý sa vyznačuje typickou výstužou päty z TPU. Pánska a dámska obuv obsahuje medzipodrážku EVA, ktorá je tvarovaná vstrekovaním a tým zaručuje ľahké odpruženie. Ďalšou obľúbenou pánskou kolekciou je Adidas Originals, do ktorej bezpochyby patria známe pánske, dámske...

V súčasnosti medzi obľúbené pánske a dámske kolekcie patrí určite ZX a ZX Flux, ktorý sa vyznačuje typickou výstužou päty z TPU. Pánska a dámska obuv obsahuje medzipodrážku EVA, ktorá je tvarovaná vstrekovaním a tým zaručuje ľahké odpruženie. Ďalšou obľúbenou pánskou kolekciou je Adidas Originals, do ktorej bezpochyby patria známe pánske, dámske a detské Superstar, ktoré svoju púť začali ako basketbalová obuv, avšak netrvalo dlho a našli si cestu aj do sveta skateboardingu, či pouličného štýlu.

V našej ponuke nájdete viac ako 100 produktov pánskej, dámskej a detskej obuvi. Rôzne druhy pánskych a dámskych tenisiek ponúkame v rôznych farbách, čím poskytujeme pre mužov a ženy veľkú možnosť výberu, čo ocení aj ten náročnejší z Vás. Adidas predstavujú pre mužov a ženy nie len skvelú voľbu obuvi na športovanie, ale aj vysoké pohodlie a komfort pri chôdzi.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 47 z 113 položiek
Zobraziť 1 - 47 z 113 položiek