New Balance

Značka New Balance vyrástla z malej firmy so základňou v Bostone na svetového výrobcu plne funkčnej športovej obuvi New.Balance, textilu a doplnkov už začiatkom 20. storočia. Toto postavenie značka dosiahla tímovou prácou, neustálou technologickou inováciou, produkciou obuvi vo viacerých šírkach, domácou výrobou, propagáciou zameranou na funkcie...

Značka New Balance vyrástla z malej firmy so základňou v Bostone na svetového výrobcu plne funkčnej športovej obuvi New.Balance, textilu a doplnkov už začiatkom 20. storočia. Toto postavenie značka dosiahla tímovou prácou, neustálou technologickou inováciou, produkciou obuvi vo viacerých šírkach, domácou výrobou, propagáciou zameranou na funkcie obuvi a veľmi dobrými vzťahmi s obchodníkmi. Do roku 1961 je spoločnosť zameraná najmä na výrobu zdravotných topánok na predpis, ktorá mala ľudom pomáhať pri riešení ich problémov s chodidlami. Avšak v tomto roku sa vyrobil model Trackster - prvú výkonnostnú bežeckú obuv na svete, so zvlnenou podrážkou dostupnou v niekoľkých šírkach. Trackster sa rýchlo stali vyhľadávanými topánkami medzi trénermi a majiteľmi fitness. "Našim poslaním nikdy nebolo byť najväčší, ale byť najlepší. A to sa nezmení ani s naším vstupom do druhého storočia našej činnosti," hovorí Jim Davis, predseda a výkonný riaditeľ New Balance. 

Pánske, dámske a detské batohy sú takisto charakteristické typickým písmenom "N", a to v hornej časti batohu a štítkom značky v dolnej časti. Naša ponuka pánskych, dámskych a detských ruksakov obsahuje rovnako širokú škálu farieb. Od čiernej, cez modrú až žltú farbu.

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 47 z 57 položiek
Zobraziť 1 - 47 z 57 položiek