Vychytené tenisky pre dievčatá

Vychytené tenisky pre dievčatá

Vychytené tenisky pre dievčatá

Tenisky v bielej farbe sú stále populárne. Ale čo ak hľadáte niečo zaujímavejšie v iných farbách alebo dizajne. Ak si chcete svoju kolekciu tenisiek obohatiť, teraz je správny čas. Výpredaj tenisiek je v plnom prúde a tvoj šatník tak môžeš ozdobiť hneď niekoľkými pármi, ktoré budú trendy aj v budúcej sezóne. Rok 2017 priniesol do sveta módy mnoho špecifických štýlov. Tieto trendy neobišli ani dizajn tenisiek.

Adidas a Nike sú značky, ktoré preferujú všetky dievčatá. Ich dizajnéri sa skutočne s niektorými modelmi pohrali a vytvorili tak nápadité kolekcie tenisiek, ktoré budú milovať všetky dievčatá. Veľkými hitom sú tenisky z tkaniny. Vyberať si môžete zábavné farby, ktoré sú teraz veľmi trendové.

Aby sme vám pomohli zúžiť výber na niekoľko trendov, pripravili sme pre vás menší výber toho najlepšieho z našej ponuku. S našimi teniskami budete vyzerať ako celebrity, a na Instagram si budete môcť pridať coolové fotografie nových tenisiek. Najťažšie pri výber nového páru tak bude vybrať si ten správny štýl.

Ružové tenisky

Väčšina značiek má v kolekcii tenisky v ružových odtieňoch. Sú veľmi obľúbené a trendy.

 Šnurovanie

Súčasný trendový hit sú „ponožkové pletené tenisky

Vyšívanie

Vyšívané tenisky sú stále veľmi trendové a možno ešte viac, ako kedykoľvek predtým. Ak chcete mať na sebe sladký kúsok, tento štýl vám nesmie chýbať.  

Baleríny

Trend baleríniek je stále silný a značky ponúkajú množstvo inšpiratívnych modelov, ktoré sú často odvážne.

Logo dizajnéra

Ak máte radi tenisky s nápismi, potom je móda myslí aj na vás. Tenisky s menom dizajnéra sú in.

Metalické

Tenisky v strieborných odtieňoch a dúhových farbách sa predávajú najviac. Kovová v akejkoľvek forme je trendovým módnym zjavom.

Napísať komentár

Všetky polia sú povinné

Meno
Email (Nebude zverejnený)
Komentár
Odpísať kód