Cenník dopravy, možnosti doručenia a platby

Pre našich zákazníkov poskytujeme komfortnú službu doručovania prostredníctvom kuriérskej spoločnosti UPS – Slovak Parcel Service.

Spoločnosť UPS – United Parcel Service je poprednou svetovou špedičnou firmou s viac ako 100 ročnou tradíciou. Na Slovensku zastupuje United Parcel Service spoločnosť Slovak Parcel Service, s.r.o.

Pre spokojnosť našich zákazníkov sa snažíme poskytovať vždy len tie najlepšie produkty , práve preto sme sa rozhodli využívať služby kuriérskej spoločnosti UPS, ktorá je zárukou kvalitnej prepravy našich zásielok a samozrejme aj spokojnosti našich zákazníkov.

Spoločnosť UPS garantuje dodanie zásielky do Vašich rúk do 48 hodín od prevzatia zásielky z nášho skladu.
Pred dodaním balíka, vás kuriér spoločnosti UPS bude telefonicky kontaktovať na číslo, ktoré ste zadali pri vytvorení vašej objednávky v našom systéme.

Cenník dopravy pre Kuriér-a UPS a Balíkomat 24/7:

Slovensko

do 79,99 €od 100 €
4,0€Zadarmo

 

Česká Republika

do 79,99 €80 € - 149,99 €150 € - 299,99 €od 300 €
5,40 €4,20 €3,60 €ZadarmoMožnosti platby a cenník

Našim zákazníkom ponúkame najspoľahlivejšie a najbezpečnejšie spôsoby platieb používané na nákup cez internet, aby sme vám zabezpečili komfortné, bezpečné a zároveň rýchle nakupovanie v našom internetovom obchode.
 

Dobierka (pri preprave kuriérom UPS)

Pre našich zákazníkov sme pripravili tento tradičný a najpoužívanejší spôsob platby, ktorý vám umožňuje nákup zaplatiť až pri preberaní zásielky priamo kuriérovi. Pokiaľ si želáte použiť práve tento spôsob platby pri vytváraní vašej objednávky zvoľte prosím možnosť: Zaplatiť v hotovosti na dobierku.
Nakoľko náklady na túto službu sú vyššie ako u ostatných spôsoboch platby spoplatňujeme ju sumou 0,80 EUR.
Dobierku do Českej republiky spoplatňujeme sumou 1,80 EUR.
 

Platba prevodom na účet

Spôsob platby prevodom si vyberiete pokiaľ sa rozhodnete zaplaťiť váš nákup vopred na náš účet v plnej výške, pričom až po pripísaní finančnej čiastky v prospech nášho účtu bude Vaša objednávka expedovaná.

Možnosť Platba prevodom na účet si zvolíte priamo v našom systéme pri vytváraní objednávky. Po odoslaní vašej objednávky vám zašleme potvrdzovací email v ktorom nájdete číslo nášho účtu v tvare IBAN: SK11 1111 0000 0014 4382 9007 a variabilný symbol, ktorý je nutné zadať z dôvodu identifikácie vašej platby.

Pokiaľ platíte za tovar zo zahraničia, tu sú kompletné informácie o našom bankovom účte:

Šancova 1/A, 
813 33 BratislavaIBAN: SK11 1111 0000 0014 4382 9007
 
 

Platba platobnou kartou pri prevzatí (pri preprave Balíkomat 24/7)

Popis vyzdvihnutia:
1) Vyberte možnosť "Vyzdvihnúť zásielku"
2) Vložte telefónne číslo a prístupový kód a potvrďte voľbu
3) Ak je zásielka s dobierkou vložte Vašu platobnú kartu do platobného terminálu a pokračujte podľa inštrukcií platobného terminálu.
4) Vyzdvihnite si Vašu zásielku z príslušného boxu ktorý sa Vám automaticky otvorí.
5) Zatvorte dvierka a vytlačte si potvrdenie o prevzatí balíku.

Pozrite si používateľkú príručku Balíkomat 24/7

Vyskušajte si simulátor výberu zásielky z Balikomatu 24/7 onlinePlatobná brána 24-pay

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay umožňuje rýchlu a bezpečnú platbu kartou / podpora 3D Secure bezpečnostných štandardov / a pohodlné bankové prevody do 9 najväčších bánk, vrátane platobnej možnosti VIAMO. Platobná brána 24-pay je regulovaná Národnou bankou Slovenska ( Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012. ). Po výbere platobnej možnosti je zákazník okamžite presmerovaný na stránku banky, kde realizuje platbu. Platba prostredníctvom platby kartou a okamžitých platieb prebehne okamžite a tovar je veľmi rýchlo možné expedovať zákazníkovi.

Viac informácií nájdete na internetovej stránke https://www.24-pay.sk/.